Medzi úspechy školy patria aj nasledovné:
2012/2013
Matematika:
Pytagoriáda - 1. miesto v obvodnom kole
Matematický klokan – 100%-tná úspešnosť
iBobor – 99 percentil
Mathematics – top 10 v SR
Matematická olympiáda – úspešný reprezentant
Literatúra:
Hollého pamätník, SR, 1. a 3. miesto
Hollého pamätník, SR, 3. miesto
Hollého pamätník, SR, 3. miesto
Rozprávkové vretienko – 1. miesto
Šaliansky Maťko – 2. miesto
Moje prázdniny – 2. miesto
Rôzne:
Odysea mysle – Eurofest – 1. a 2. miesto
Majstrovstvá v šachu SR – 1. miesto
Superstar, okresné kolo, 2. miesto
Olympiáda v AJ, krajské kolo, úspešný reprezentant
Umenie:
Moja Trnava, II. kategória, 1. miesto
Moja Trnava, III. kategória, 1. miesto
Čínske draky, II. kategória, 1. miesto
Čínske draky, III. kategória, 1. miesto
Vianočné aranžovanie, okresné kolo, 3. miesto
2013/2014
Matematika:
Matematická olympiáda, okresné kolo, 4. miesto, 5. miesto, 6. miesto
Pytagoriáda: 3 úspešní riešitelia
Klokan: školský šampión a úspešní riešitelia, 12 žiakov
iBobor, najúspešnejší bobríci – 3 žiaci, najúspešnejší benjamíni 3 žiaci, najúspešnejší kadeti 2 žiaci
Literatúra:
Hollého pamätník, obvodné aj okresné kolo 1. miesto
Rozprávkové vretienko, 1. miesto
Rôzne:
Odyssea mysle, národné kolo, 1. miesto
Olympiáda v anglickom jazyku, krajské kolo, 5. miesto
Dejepisná olympiáda, okresné kolo, 4. miesto
Chemická olympiáda, školské kolo, 1. miesto, 2. miesto, 3. miesto
BALTIE 2014 – okresné kolo, 1. miesto
Superstar, 1. miesto, Kategória A, B, C aj D
Detský čin roka – nominovaný žiak druhák
Všetkovedko – titul Všetkovedko 7 žiakov
Majstrovstvá okresu v šachu – 1. miesto
Umenie:
Animal planet – 1. miesto
Maľovaný svet Vianoc – 3. miesto
Pieseň o Mikulášovi – 1. miesto
Jesenná láska – 3. miesto
SUPERTRIEDA – 3 ocenenia
Komparo - ôsmaci
MATEMATIKA 77,77 %
SLOVENSKÝ JAZYK 70,04 %
Komparo - deviataci
MATEMATIKA 70,83 % (v matematike naša škola dosiahla lepší výsledok ako 98,3 % zúčastnených škôl).
SLOVENSKÝ JAZYK 70,67 % (v slovenskom jazyku a literatúre naša škola dosiahla lepší výsledok ako 98,2 % zúčastnených škôl).
2014/2015
Šport:
školská atletická liga, 3. miesto
školské majstrovstvá okresu v šachu, 4. miesto
Trnavský šachový rebríček, 1. miesto
ŠMO v gymnastickom štvorboji, 3. miesto
Gymnastický štvorboj, krajské kolo 1. miesto
Anglický jazyk:
spelling competition day, 1. miesto
Olympiáda ANJ, krajské kolo, 3. miesto
Jazykový kvet, okresné kolo, postup
Jazykový kvet, krajské kolo, 1. a 3. miesto
Slovenský jazyk:
Hollého pamätník, obvodné kolo, II. kategória, 2. miesto
Hollého pamätník, okresné kolo, II. kategória, 3. miesto
Prvosienky, II. kategória, 2. miesto
Strašidelný príbeh, II. kategória, 3. miesto
Súťaž školských časopisov, kategória C, 2. miesto
Svätoplukovo kráľovstvo ožíva, SR, 2. miesto
Výtvarná výchova:
Kone, 2. miesto
Čo skrýva morské dno, 1. a 3. miesto
Veľkonočné aranžovanie, 3. miesto
Moja Trnava, II. kateg. 2. miesto
VI. kategória, 1. miesto
Rio de Janeiro, II. kategória, 1. miesto
Rio de Janeiro, III. kategória, 1. miesto
Hudobná výchova
Superstar, okresné kolo, 1. miesto
SuperTrieda, 2 ocenenia
iBobor, úspešní riešietelia, 3 žiaci
Pytagoriáda, okresné kolo, 3. 4. 6. 8. 12. a 14. miesto
Vševedko – úspešitelia, 4 žiaci
IQ Olympiáda – okresné kolo, 2. miesto a 5. miesto
LaBáK – 2. miesto
Olympiáda DEJ, okresné kolo, 2. miesto
Komparo - ôsmaci
MATEMATIKA 54,39 %
SLOVENSKÝ JAZYK 69,71 %
FYZIKA 43,51 %
Komparo - deviataci
MATEMATIKA 63,33 % (v matematike naša škola dosiahla lepší výsledok ako 97,6 % zúčastnených škôl).
SLOVENSKÝ JAZYK 61,78 % (v slovenskom jazyku a literatúre naša škola dosiahla lepší výsledok ako 96,7 % zúčastnených škôl).
Poznámka:
Využívanie IKT: využívame interaktívne tabule, iPady na vyučovaní