Zoradiť podľa
Údaje
| Odbor | Počet prvákov | Podiel žien | Plánovaný počet prvákov | |
| 101 |
D
4
SK
|
108 | 87 % | 112 |
| 102 |
D
4
SK
|
108 | 63 % | 117 |
| 103 |
D
3
SK
|
108 | 78 % | 177 |
| 104 |
D
4
SK
|
107 | 43 % | 119 |
| 105 |
D
4
SK
|
106 | 93 % | 102 |
| 106 |
D
3
SK
|
105 | 1 % | 122 |
| 107 |
D
4
SK
|
104 | 52 % | 110 |
| 108 |
D
4
SK
|
104 | 93 % | 106 |
| 109 |
E
2
SK
|
101 | 11 % | – |
| 110 |
D
4
SK
|
99 | 0 % | 110 |
| 111 |
D
3
SK
|
98 | 3 % | 174 |
| 112 |
D
4
SK
|
97 | 5 % | 101 |
| 113 |
D
3
SK
|
96 | 2 % | 113 |
| 114 |
D
4
SK
|
96 | 60 % | 100 |
| 115 |
D
4
SK
|
96 | 89 % | 82 |
| 116 |
D
3
SK
|
94 | 82 % | 156 |
| 117 |
D
3
SK
|
93 | 93 % | 95 |
| 118 |
D
4
SK
|
92 | 79 % | 88 |
| 119 |
D
3
SK
|
92 | 59 % | 98 |
| 120 |
D
4
SK
|
90 | 7 % | 105 |









