Zoradiť podľa
Údaje
| Odbor | Počet prvákov | Index záujmu | Podiel žien | |
| 101 |
D
4
SK
|
108 | 2,1 | 87 % |
| 102 |
D
4
SK
|
108 | 2,6 | 63 % |
| 103 |
D
3
SK
|
108 | 0,2 | 78 % |
| 104 |
D
4
SK
|
107 | 1,2 | 43 % |
| 105 |
D
4
SK
|
106 | 2,6 | 93 % |
| 106 |
D
3
SK
|
105 | 1,1 | 1 % |
| 107 |
D
4
SK
|
104 | 2,7 | 52 % |
| 108 |
D
4
SK
|
104 | 2,1 | 93 % |
| 109 |
E
2
SK
|
101 | – | 11 % |
| 110 |
D
4
SK
|
99 | 1,9 | 0 % |
| 111 |
D
3
SK
|
98 | 0,9 | 3 % |
| 112 |
D
4
SK
|
97 | 1,5 | 5 % |
| 113 |
D
3
SK
|
96 | 1,0 | 2 % |
| 114 |
D
4
SK
|
96 | 1,4 | 60 % |
| 115 |
D
4
SK
|
96 | 1,0 | 89 % |
| 116 |
D
3
SK
|
94 | 0,3 | 82 % |
| 117 |
D
3
SK
|
93 | 0,7 | 93 % |
| 118 |
D
4
SK
|
92 | 1,7 | 79 % |
| 119 |
D
3
SK
|
92 | 0,9 | 59 % |
| 120 |
D
4
SK
|
90 | 1,6 | 7 % |









