Zoradiť podľa
Údaje
| Odbor | Plánovaný počet prvákov | Podiel žien | Počet záujemcov | |
| 101 |
D
4
SK
|
110 | 0 % | 205 |
| 102 |
D
4
SK
|
110 | 88 % | 276 |
| 103 |
D
3
SK
|
107 | 25 % | 52 |
| 104 |
D
4
SK
|
106 | 93 % | 222 |
| 105 |
D
4
SK
|
105 | 7 % | 173 |
| 106 |
D
3
SK
|
103 | 2 % | 104 |
| 107 |
D
4
SK
|
102 | 93 % | 263 |
| 108 |
D
2
SK
|
102 | 2 % | 104 |
| 109 |
D
4
SK
|
101 | 1 % | 101 |
| 110 |
D
4
SK
|
101 | 5 % | 156 |
| 111 |
D
4
SK
|
100 | 60 % | 143 |
| 112 |
D
3
SK
|
98 | 59 % | 92 |
| 113 |
D
3
SK
|
95 | 93 % | 70 |
| 114 |
D
4
HU
|
94 | 90 % | 117 |
| 115 |
D
4
SK
|
93 | 0 % | 93 |
| 116 |
D
4
SK
|
88 | 79 % | 149 |
| 117 |
D
4
SK
|
88 | 4 % | 143 |
| 118 |
D
4
SK
|
86 | 81 % | 257 |
| 119 |
D
4
SK
|
83 | 24 % | 100 |
| 120 |
D
4
HU
|
82 | 1 % | 166 |









