Zoradiť podľa
Údaje
| Odbor | Počet žiakov | Podiel žien | Plánovaný počet prvákov | |
| 161 |
D
3
HU
|
176 | 47 % | 69 |
| 162 |
D
5
SK-IT
|
174 | 78 % | 36 |
| 163 |
D
4
SK
|
170 | 5 % | 40 |
| 164 |
D
3
SK
|
169 | 27 % | 79 |
| 165 |
D
4
SK
|
165 | 85 % | 54 |
| 166 |
D
4
SK
|
165 | 48 % | 15 |
| 167 |
D
3
SK
|
164 | 5 % | 73 |
| 168 |
D
8
SK
|
164 | 91 % | 42 |
| 169 |
D
4
HU
|
163 | 0 % | 49 |
| 170 |
D
4
SK
|
161 | 37 % | 45 |
| 171 |
D
3
SK
|
159 | 60 % | – |
| 172 |
D
4
HU
|
159 | 5 % | 45 |
| 173 |
D
8
SK-EN-MP
|
158 | 61 % | – |
| 174 |
D
4
SK
|
157 | 1 % | 54 |
| 175 |
D
4
SK
|
157 | 64 % | 46 |
| 176 |
D
3
SK
|
155 | 8 % | – |
| 177 |
D
4
SK
|
155 | 72 % | 55 |
| 178 |
D
4
SK
|
152 | 68 % | 64 |
| 179 |
D
4
HU
|
152 | 95 % | 50 |
| 180 |
D
4
UK
|
151 | 34 % | 48 |









