ZŠ sv. Vojtecha, Levická 903, Vráble

15 pedagógov (šk. rok 2022/2023)

7,2
8,9Testovanie 5
9,1Testovanie 9
Zložky hodnotenia zobrazené šedým odtieňom boli vypočítané na menšej vzorke, než štandardne určuje metodika, preto môžu byť menej výpovedné a v rebríčkoch sa hodnotenie školy alebo jeho zložky štandardne vôbec nezobrazujú.

Stav budov, tried, jedálne, množstvo a stav telocviční, oddychových miestností, ihrísk, používané digitálne technológie
zatiaľ nehodnotené

za ZŠ

Výsledky žiakov v Testovaní 5 nie sú za školský rok 2022/23 k dispozícii, keďže Testovanie 5 sa v danom roku nekonalo z rozhodnutia ministerstva školstva.

0,3

13,9
10,5

Mgr. Eva Švecová, riaditeľka školy