Kritériá

Hodnotenie škôl

Ukazovatele

Slovenský jazykMatematikaMaďarský jazykSlovenský jazyk a slovenská literatúraAnglický jazyk B1Anglický jazyk B2Anglický jazyk C1Nemecký jazyk B1Nemecký jazyk B2Nemecký jazyk C1
Slovenský jazykMatematikaMaďarský jazyk
Slovenský jazykMatematikaMaďarský jazykSlovenský jazyk a slovenská literatúra
Pridaná hodnota zo slovenského jazyka
Nezamestnanosť absolventovRegionálne uplatnenie
Podiel absolventov prijatých na VŠ v SRÚspešnosť prijímania na VŠ v SR
Riadenie školyPodmienky výchovy a vzdelávaniaVýchovno-vzdelávací proces9. ročník Slovenský jazyk4. ročník Prírodoveda9. ročník Fyzika9. ročník Prírodopis
Mimoriadne výsledky žiakov
Počet učiteľov na 100 žiakovVyužívanie IKT / DT
Zdroje na žiakaVlastné zdroje školy
Počet žiakovPočet externých žiakovPodiel externých žiakovPočet žiakov zo soc. znevýh. prostrediaPodiel žiakov zo soc. znevýh. prostrediaPočet pedagógov
Zoraďte si školy podľa jednotlivých ukazovateľov:
1234...>45
!
Škola má aspoň 20 externých žiakov alebo aspoň 20 % externých žiakov. Veľký podiel externých žiakov môže negatívne ovplyvniť priemerné výsledky žiakov školy, keďže sa často popri štúdiu venujú aj práci a rodine.
!
Škola má aspoň 10 žiakov alebo aspoň 10 % žiakov zo sociálne znevýhodneného prostredia. Veľký podiel žiakov zo sociálne znevýhodneného prostredia môže negatívne ovplyvniť priemerné výsledky žiakov školy, keďže majú obmedzené možnosti vzdelávania sa mimo školského vyučovania.