Škola úžit.výtvarníctva, Scota Viatora 6, Ružomberok

43 pedagógov (šk. rok 2018/2019)

+ Hodnotenie školy (Zahŕňa výsledky za šk. roky 2014/15 - 2017/18)

4,7
škola s priemernými výsledkami žiakov

5,0

1 hodnoteniePridať komentár

Údaje za jednotlivé ukazovatele  (za šk. rok 2017/18)

1,6

17,7
12,4

RNDr. Danica Školníková, riaditeľka
Úspechy žiakov Školy úžitkového výtvarníctva v školskom roku 2017/2018   september 2017     Fashion Games 2017, Praha, medzinárodná súťaž     veková kategória 18 – 21 rokov: 1. miesto – Margaréta Uskobová     Oděv a textil Liberec 2017, medzinárodná súťaž     Kategória Letem světem: 2. miesto – kolekcia „Zo života hmyzu“ – Natália Fašanoková, Kristína Fliegová, Gabriel Hrabovský,
    Lenka Prokeinová a Nikola Vrzgulová (študijný odbor Scénická kostýmová tvorba)     Špeciálna cena SPŠ textilnej v Liberci – kolekcia FIND     žiačky študijného odboru Odevný dizajn     Celoslovenská súťaž TEXTILNÁ TVORBA 2017     2. miesto v kategórii Úžitkové predmety – Dominika Janovcová   október 2017     Výstava Textil_odev_kostým – Slovenský inštitút Berlín     Výstava študijných odborov odevný dizajn, scénická kostýmová tvorba a textilné výtvarníctvo z prác za posledné tri roky.
    Vernisáž výstavy bola spojená s módnou prehliadkou. Vernisáže sa zúčastnil aj veľvyslanec SR v Nemecku.   február 2018     Celoslovenská súťaž Etudy z dreva XIX. o najlepší úžitkový predmet a šperk     II. kategória – 3. miesto – Timotej Kramár     II. kategória – čestné uznanie – Alžbeta Furtkievičová   jún 2018     AMFO 2018 – postup do celoslovenského kola – výsledky krajské kolo     ČIERNO-BIELA FOTOGRAFIA     1. cena za sériu fotografií - Dominika Zacharová: Reflexy I., III., IV.,     2. cena za sériu fotografií - Adriana Pánčiová: PERFORMANCE I., IV., V.,     Čestné uznanie     Tomáš Dunaj: ZEM ĽUDÍ I., II., III., IV.,     Lucia Čierňanová: VIKTORIA I., II., III., IV.

11.04.2019, 14:27, Danica Školníková
Úspechy žiakov Školy úžitkového výtvarníctva v školskom roku 2018/2019 september 2018 Oděv a textil Liberec 2018, medzinárodná súťaž Kategória „Ne, nejsem štíhlá“: 2. miesto – autorky kolekcie: Lucia Gondová, Monika Gaálová a Dominika Urbanová Október 2018 Medzinárodná súťaž BLACK LINE – LINORYT (ČR, SR, Nemecko) Zuzana Gállyová – 1. miesto December 2018 Celoslovenská súťaž Výtvarné alternatívy 2018 III. kategória – 1. miesto – módna kolekcia – Karin Kohutiarová, Barbora Florková, Dominika Mojčáková, Kristína Pigová, Margaréta Uskobová, Zuzana Zaťková III. kategória – 2. miesto – Margaréta Uskobová Február 2019 Etudy z dreva – celoslovenská súťaž XX. ročník II. kategória – O najlepší drevený bytový doplnok – 2. miesto Patrícia Paulovičová