Portál základných a stredných škôl

Škola pre mimoriadne nadané deti - Gymnázium, Teplická 7, Bratislava - Nové Mesto

41 pedagógov

+ Hodnotenie školy (Zahŕňa výsledky za šk. roky 2010/11 - 2013/14)

7,4
-Pridaná hodnota

3,6

8 hodnoteníZobraziť komentáre používateľov Pridať komentár

Údaje za jednotlivé ukazovatele  (za šk. rok 2013/14)

počet bodov
zo 100

počet bodov
zo 100

3,3
2,3

11,6
12,8

za Gym

Pokiaľ máte záujem, pošlite, prosím, stručný text predstavujúci vašu školu, spolu s najväčšími dosiahnutými úspechmi, na .

25.03.2018, 12:52, INEKO
Táto škola je zapojená do vzdelávacieho programu Medzinárodná cena vojvodu z Edinburghu (skrátene DofE). Mladý človek si sám stanovuje ciele, ktoré musí po dobu realizácie programu (6-18 mesiacov+) napĺňať. Učiteľ alebo dobrovoľník v programe figuruje ako mentor a rovnocenný partner, ktorý účastníka vedie k napĺňaniu svojich cieľov v oblastiach ako Šport, Rozvoj talentu, Dobrovoľníctvo a Dobrodružná expedícia. Program DofE tak poskytuje mladým ľuďom priestor na realizáciu svojho talentu, záujmov, rozvíja motiváciu a osobnú a spoločenskú zodpovednosť. Zapojeným školám a učiteľom okrem iného ponúka možnosť zvýšiť touto skúsenosťou svoje organizačné a profesionálne zručnosti. Na Slovensku je v školskom roku 2017/2018 do DofE zapojených 152 organizácií a škôl a vyše 2000 účastníkov. Viac informácií o programe je dostupných na www.dofe.sk.
03.12.2013, 13:49, Anino Belan
Neviem presne, aké sú dátové zdroje, z ktorých prieskum čerpá. Čo sa týka mimoriadnych výsledkov a účastí na súťažiach za minulý školský rok, detaily sa dajú nájsť na školskej stránke. Tu je zoznam úspechov v aspoň krajských kolách: http://smnd.sk/main/uspechy-ziakov?query=2012/13
02.12.2013, 21:54, Jakub Krchňavý
Dosť smutné, že škola, ktorej žiaci polovicu času trávia na súťažiach, a nosia domov zlaté medajle nemá body za mimoriadne výsledky, http://smnd.sk/main/uspechy-ziakov?query=2012/13 Tak isto neverím, že sme podpriemerní v účasti na súťažiach. O metodike udeľovania bodov za učiteov radšej pomlčím. Ak robím rebríček škôl, overil by som si zdroje informácií.
20.12.2013, 17:32, INEKO
Spomínané výsledky dosahuje Škola pre mimoriadne nadané deti, nie Gymnázium pre nadané deti. Táto škola (http://skoly.ineko.sk/skola/?ID=136) naozaj v každom roku dosahovala výborné mimoriadne výsledky v rámci všetkých základných škôl na Slovensku. Údaj v celkovom hodnotení však nemá preto, lebo celkové hodnotenie priraďujeme iba školám, ktoré majú za posledné 4 roky spolu aspoň 80 žiakov, ktorí vykonali Testovanie 9. A keďže ŠMND má iba prvý stupeň ZŠ, k Testovaniu 9 na nej nedochádza.