Po zadaní názvu odboru alebo jeho časti sa tu zobrazia všetky vyhovujúce odbory. Odbory sa týkajú iba stredných škôl.
Výber škôl
1 236 škôl
2018/19
Zoradiť podľa
Údaje
Hodnotenie
Celkové hodnotenie a jeho zložky vznikajú na základe výsledkov za školské roky 2015/16 - 2018/19.
Ďalšie údaje
Udaje za školský rok 2018/19, ako ich dosiahla škola. Napríklad priemerný výsledok testovania v percentách, miera nezamestnanosti v percentách či rozpočet v prepočte na žiaka v eurách.
Maturity (10)
Pridaná hodnota (1)
Testovanie 5 (4)
Testovanie 9 (4)
Súťaže (1)
Pedagogický zbor (3)
Absolventi (4)
Žiaci (5)
Financie (2)
| Názov školy | Počet záujemcov o štúdium | Pridaná hodnota zo slovenského jazyka | |
| 181 |
Ul. 29. augusta 4812, Poprad
|
190 | 4,79 |
| 182 |
Ulica SNP 1253, Poprad
|
190 | 3,92 |
| 183 |
Opatovská 7, Košice - Vyšné Opátske
|
189 | -2,48 |
| 184 |
Škultétyho 10, Košice - Staré Mesto
|
187 | – |
| 185 |
Nám. L. Novomeského 4, Košice - Staré Mesto
|
187 | -3,31 |
| 186 |
Nevädzová 3, Bratislava - Ružinov
4 % ext
|
187 | 0,53 |
| 187 |
M. R. Štefánika 16, Nové Zámky
|
185 | -2,87 |
| 188 |
Lomonosovova 7, Trnava
|
185 | -0,24 |
| 189 |
Farská 23, Nitra
22 % ext
|
185 | 1,72 |
| 190 |
Filinského 7, Spišská Nová Ves
8 % ext
|
184 | -2,01 |
| 191 |
Dukelských hrdinov 2, Lučenec
|
183 | 1,74 |
| 192 |
Coburgova 39, Trnava
4 % ext
|
182 | -0,26 |
| 193 |
Charkovská 1, Košice - Dargovských Hrdinov
|
181 | 3,14 |
| 194 |
Kollárova 17, Sečovce
32 % ext
|
181 | -4,87 |
| 195 |
Terézie Vansovej 45, Púchov
|
181 | 1,75 |
| 196 |
Farská 19, Nitra
|
178 | -0,99 |
| 197 |
Školská 5, Banská Bystrica
|
178 | – |
| 198 |
Stojan 1, Spišská Nová Ves
|
176 | -4,62 |
| 199 |
Gyulu Szabóa 21, Dunajská Streda
|
176 | – |
| 200 |
Ul. 17. novembra 2579, Čadca
|
176 | 0,42 |





















