Po zadaní názvu odboru alebo jeho časti sa tu zobrazia všetky vyhovujúce odbory. Odbory sa týkajú iba stredných škôl.
Výber škôl
1 270 škôl
2016/17
Zoradiť podľa
Údaje
Hodnotenie
Celkové hodnotenie a jeho zložky vznikajú na základe výsledkov za školské roky 2013/14 - 2016/17.
Ďalšie údaje
Udaje za školský rok 2016/17, ako ich dosiahla škola. Napríklad priemerný výsledok testovania v percentách, miera nezamestnanosti v percentách či rozpočet v prepočte na žiaka v eurách.
Maturity (10)
Pridaná hodnota (1)
Testovanie 5 (4)
Testovanie 9 (4)
Súťaže (1)
Pedagogický zbor (3)
Absolventi (4)
Žiaci (5)
Financie (2)
| Názov školy | Zdroje na žiaka | Pridaná hodnota zo slovenského jazyka | |
| 801 |
Štúrova 3, Stará Ľubovňa
|
1 812 € | 1,61 |
| 802 |
Clementisova 616/1, Kysucké Nové Mesto
|
1 811 € | – |
| 803 |
Námestie A. Hlinku 22, Ružomberok
|
1 810 € | – |
| 804 |
Ulica mieru č. 1235, Bytča
|
1 809 € | – |
| 805 |
Letná ulica 34, Poprad
|
1 808 € | – |
| 806 |
Študentská 9, Snina
|
1 807 € | – |
| 807 |
Komenského 1, Gabčíkovo
|
1 806 € | – |
| 808 |
Považská 12, Košice - Západ
|
1 806 € | – |
| 809 |
Krosnianska 4, Košice - Dargovských Hrdinov
|
1 805 € | – |
| 810 |
Komenského 113, Lipany
8 % SZP
|
1 805 € | – |
| 811 |
Zlatá 2, Rožňava
1 % SZP
|
1 805 € | – |
| 812 |
P. Dobšinského 1744, Rimavská Sobota
2 % SZP
|
1 804 € | – |
| 813 |
Nevädzová 3, Bratislava - Ružinov
8 % ext
|
1 804 € | 0,77 |
| 814 |
Eliáša Lániho 7, Bytča
|
1 803 € | – |
| 815 |
J. M. Hurbana 44, Žilina
|
1 803 € | -1,31 |
| 816 |
Školská 166, Tvrdošín
|
1 802 € | – |
| 817 |
Štúrova 18, Myjava
|
1 802 € | – |
| 818 |
Štúrova 13, Brezno
|
1 801 € | -4,24 |
| 819 |
Andreja Bažíka 20, Zuberec
|
1 801 € | – |
| 820 |
Kohútov sad 4, Dolný Kubín
|
1 800 € | – |





















