Po zadaní názvu odboru alebo jeho časti sa tu zobrazia všetky vyhovujúce odbory. Odbory sa týkajú iba stredných škôl.
Výber škôl
1 423 škôl
2013/14
Zoradiť podľa
Údaje
Hodnotenie
Celkové hodnotenie a jeho zložky vznikajú na základe výsledkov za školské roky 2010/11 - 2013/14.
Ďalšie údaje
Udaje za školský rok 2013/14, ako ich dosiahla škola. Napríklad priemerný výsledok testovania v percentách, miera nezamestnanosti v percentách či rozpočet v prepočte na žiaka v eurách.
Maturity (10)
Pridaná hodnota (1)
Testovanie 5 (4)
Testovanie 9 (4)
Súťaže (1)
Pedagogický zbor (3)
Absolventi (4)
Žiaci (5)
Financie (2)
| Názov školy | Zdroje na žiaka | Pridaná hodnota zo slovenského jazyka | |
| 641 |
Lúčna 827/26, Vranov nad Topľou
|
1 661 € | – |
| 642 |
Školská 3, Poproč
|
1 660 € | – |
| 643 |
Školská 647, Trstice
|
1 660 € | – |
| 644 |
Scota Viatora 4, Ružomberok
|
1 659 € | 3,03 |
| 645 |
Koperníkova 24, Hlohovec
|
1 657 € | – |
| 646 |
Školská 1, Maňa
|
1 657 € | – |
| 647 |
Školská 14, Pliešovce
|
1 656 € | – |
| 648 |
Komenského 13, Lipany
|
1 655 € | 6,28 |
| 649 |
Imre Madácha 3, Dolná Strehová
|
1 655 € | – |
| 650 |
Strážnická 26, Ľubotice
|
1 654 € | – |
| 651 |
Nám. Matice slovenskej 23, Žiar nad Hronom
|
1 654 € | 4,78 |
| 652 |
Školská 155/17, Ľubochňa
|
1 653 € | – |
| 653 |
Malonecpalská 37, Prievidza
|
1 653 € | – |
| 654 |
Školská 1, Ľubica
|
1 652 € | – |
| 655 |
Komenského 6, Sobrance
|
1 651 € | – |
| 656 |
Z. Fábryho 36, Veľké Kapušany
|
1 651 € | – |
| 657 |
Kukučínova 106, Vranov nad Topľou
|
1 651 € | – |
| 658 |
Ing. O. Kožucha 11, Spišská Nová Ves
|
1 648 € | – |
| 659 |
1. mája 2, Trenčín
|
1 647 € | -0,47 |
| 660 |
Beňovského 100, Vrbové
|
1 647 € | -1,36 |





















