Po zadaní názvu odboru alebo jeho časti sa tu zobrazia všetky vyhovujúce odbory. Odbory sa týkajú iba stredných škôl.
Výber škôl
1 423 škôl
2013/14
Zoradiť podľa
Údaje
Hodnotenie
Celkové hodnotenie a jeho zložky vznikajú na základe výsledkov za školské roky 2010/11 - 2013/14.
Ďalšie údaje
Udaje za školský rok 2013/14, ako ich dosiahla škola. Napríklad priemerný výsledok testovania v percentách, miera nezamestnanosti v percentách či rozpočet v prepočte na žiaka v eurách.
Maturity (10)
Pridaná hodnota (1)
Testovanie 5 (4)
Testovanie 9 (4)
Súťaže (1)
Pedagogický zbor (3)
Absolventi (4)
Žiaci (5)
Financie (2)
| Názov školy | Počet záujemcov o štúdium | Pridaná hodnota zo slovenského jazyka | |
| 181 |
Vazovova 6, Bratislava - Staré Mesto
|
190 | 0,56 |
| 182 |
Dlhá 12, Senica
|
190 | 0,28 |
| 183 |
Haličská cesta 9, Lučenec
|
189 | -1,35 |
| 184 |
Ivanská cesta 21, Bratislava - Ružinov
|
189 | 2,35 |
| 185 |
Komenského 5, Bardejov
|
188 | -5,69 |
| 186 |
Skuteckého 5, Banská Bystrica
|
187 | – |
| 187 |
Hlinská 31, Žilina
|
184 | -1,31 |
| 188 |
T. Vansovej 2, Topoľčany
|
184 | 3,03 |
| 189 |
J.A.Komenského 12, Lučenec
|
182 | 5,40 |
| 190 |
Jakobyho 15, Košice - Staré Mesto
|
182 | -2,41 |
| 191 |
Slov.národ.povstania 2, Zlaté Moravce
|
181 | 2,15 |
| 192 |
Stojan 1, Spišská Nová Ves
|
180 | 2,00 |
| 193 |
Legionárska 160, Trenčín
|
180 | -1,72 |
| 194 |
1. mája 7, Trenčín
|
179 | 5,77 |
| 195 |
Sídl. dukl. hrdinov 3, Prešov
|
178 | -6,38 |
| 196 |
Mojmírova 28, Piešťany
|
178 | -3,32 |
| 197 |
Alejová 1, Košice - Juh
|
177 | 1,07 |
| 198 |
Radlinského 55, Dolný Kubín
|
177 | 5,88 |
| 199 |
Jelšavská 404, Dolný Kubín
|
177 | -4,72 |
| 200 |
Pod Kalváriou 36, Prešov
|
177 | -3,70 |





















