Po zadaní názvu odboru alebo jeho časti sa tu zobrazia všetky vyhovujúce odbory. Odbory sa týkajú iba stredných škôl.
Výber škôl
1 468 škôl
2012/13
Zoradiť podľa
Údaje
Hodnotenie
Celkové hodnotenie a jeho zložky vznikajú na základe výsledkov za školské roky 2009/10 - 2012/13.
Ďalšie údaje
Udaje za školský rok 2012/13, ako ich dosiahla škola. Napríklad priemerný výsledok testovania v percentách, miera nezamestnanosti v percentách či rozpočet v prepočte na žiaka v eurách.
Maturity (10)
Pridaná hodnota (1)
Testovanie 5 (4)
Testovanie 9 (4)
Súťaže (1)
Pedagogický zbor (3)
Absolventi (4)
Žiaci (5)
Financie (2)
| Názov školy | Počet záujemcov o štúdium | Pridaná hodnota zo slovenského jazyka | |
| 181 |
Družstevná 1474/19, Humenné
|
186 | -3,56 |
| 182 |
Slov. partizánov 52, Považská Bystrica
|
185 | 0,18 |
| 183 |
Filinského 7, Spišská Nová Ves
|
182 | -0,90 |
| 184 |
Levická 40, Nitra
|
181 | -2,99 |
| 185 |
Ladislava Sáru 1, Bratislava - Karlova Ves
|
180 | 0,66 |
| 186 |
Račianska 107, Bratislava - Nové Mesto
|
180 | 7,34 |
| 187 |
Palackého 4, Trenčín
|
178 | -1,38 |
| 188 |
Svätoplukova 2, Bratislava - Ružinov
|
177 | -1,71 |
| 189 |
1. mája 7, Trenčín
|
177 | 4,24 |
| 190 |
Inovecká 2041, Topoľčany
|
175 | 0,14 |
| 191 |
Slov.národ.povstania 2, Zlaté Moravce
|
175 | 1,84 |
| 192 |
Pankúchova 6, Bratislava - Petržalka
|
173 | -1,88 |
| 193 |
Radlinského 55, Dolný Kubín
|
173 | 0,58 |
| 194 |
Račianska 190, Bratislava - Nové Mesto
|
173 | 2,29 |
| 195 |
Hálova 16, Bratislava - Petržalka
|
171 | 2,55 |
| 196 |
Haličská cesta 9, Lučenec
|
170 | 0,46 |
| 197 |
F. Madvu 2, Prievidza
|
170 | 4,22 |
| 198 |
J. Švermu 1, Zvolen
|
170 | -1,55 |
| 199 |
L. Novomeského 24, Martin
|
170 | 4,67 |
| 200 |
Piaristická 6, Nitra
|
169 | 5,03 |





















