Po zadaní názvu odboru alebo jeho časti sa tu zobrazia všetky vyhovujúce odbory. Odbory sa týkajú iba stredných škôl.
Výber škôl
1 498 škôl
2011/12
Zoradiť podľa
Údaje
Hodnotenie
Celkové hodnotenie a jeho zložky vznikajú na základe výsledkov za školské roky 2008/09 - 2011/12.
Ďalšie údaje
Udaje za školský rok 2011/12, ako ich dosiahla škola. Napríklad priemerný výsledok testovania v percentách, miera nezamestnanosti v percentách či rozpočet v prepočte na žiaka v eurách.
Maturity (10)
Pridaná hodnota (1)
Testovanie 5 (4)
Testovanie 9 (4)
Súťaže (1)
Pedagogický zbor (3)
Absolventi (4)
Žiaci (5)
Financie (2)
| Názov školy | Zdroje na žiaka | Pridaná hodnota zo slovenského jazyka | |
| 541 |
Lomonosovova 7, Trnava
|
1 562 € | – |
| 542 |
Cintorínska 4, Nitra
|
1 562 € | – |
| 543 |
Vinohradská 48, Šamorín
|
1 562 € | – |
| 544 |
Komárňanská 28, Nové Zámky
|
1 562 € | – |
| 545 |
Domaniža 103, Domaniža
|
1 562 € | – |
| 546 |
Rybany 355, Rybany
|
1 561 € | – |
| 547 |
Metodova 2, Bratislava - Ružinov
|
1 560 € | – |
| 548 |
Slnečná 2, Šamorín
|
1 558 € | – |
| 549 |
J. M. Hurbana 44, Žilina
|
1 557 € | – |
| 550 |
Dlhá nad Oravou 110, Dlhá nad Oravou
|
1 556 € | – |
| 551 |
Bajzova 2, Predmier
|
1 554 € | – |
| 552 |
Hviezdoslavova 38, Solčany
|
1 554 € | – |
| 553 |
Školská 9, Lovinobaňa
|
1 553 € | – |
| 554 |
Školská 684, Nálepkovo
|
1 553 € | – |
| 555 |
Budovateľská 9, Snina
|
1 549 € | – |
| 556 |
Grófske nádvorie 2, Fintice
|
1 546 € | – |
| 557 |
Pieninská 27, Banská Bystrica
|
1 545 € | – |
| 558 |
SNP 412, Stakčín
|
1 544 € | – |
| 559 |
Československej armády 15, Moldava nad Bodvou
|
1 543 € | – |
| 560 |
Diviaky nad Nitricou 121, Diviaky nad Nitricou
|
1 543 € | – |





















